سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده کاربران از خدمات مرکز سلامت و فیتنس فیت پرو

ثبت نام و ورود کاربران به وب‌سایت مرکز سلامت و فیتنس فیت پرو به منظور استفاده از حساب کاربری و خدمات آنلاین ارائه شده توسط فیت پرو سنتر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات وب‌سایت فیت پرو است. همچنین، ثبت درخواست خدمات اعم از برنامه غذایی، برنامه تمرینی و کلاس آنلاین در هر زمان و شرایط به معنای پذیرفتن کامل قوانین مندرج در وب‌سایت فیت پرو است.

قوانین عمومی

تمامی اصول و قواعد وب‌سایت فیت پرو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است که کاربران این وب‌سایت نیز متعاقبا ملزم به رعایت این قوانین هستند. لازم به ذکر است، در صورتی که در هر یک از قوانین مندرج در این صفحه تغییراتی ایجاد شود، در اسرع وقت در این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

تعریف کاربر یا مشتری

هر فردی که با یک نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد وب‌سایت فیت پرو اقدام به ایجاد حساب کاربری نماید و از طریق داشبورد کاربری یا فروشگاه اقدام به ثبت سفارش خدمات آنلاین (برنامه غذایی، برنامه تمرینی و کلاس آنلاین) و پرداخت از طریق بانک‌های عضو شبکه شتاب کند، کاربر یا مشتری نامیده می‌شود. لازم به ذکر است که طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا مصرف کننده فردی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند. خدمات ارائه شده به کاربران یا مشتریان وب‌سایت فیت پرو تنها جهت استفاده همان کاربر بوده و استفاده از آن‌ها برای فردی دیگر به صلاح‌دید کاربر، ممنوع است و بروز هرگونه مشکل و آسیب احتمالی از این کار، متوجه کاربر بوده و جزء مسئولیت‌های وب‌سایت فیت پرو نیست.

تعریف فروشنده

بر اساس نوع فروش در وب‌سایت فیت پرو، ارائه خدمات آنلاین (برنامه غذایی، برنامه تمرینی و کلاس آنلاین) به منزله ارائه خدمات به کاربر یا مشتری است. مسئولیت‌های مربوط به کارآمدی برنامه‌های غذایی، تمرینی و کلاس آنلاین، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده وب‌سایت فیت پرو سنتر است. فاکتور خدمات خریداری شده توسط کاربر یا مشتری بلافاصله به پست الکترونیکی کاربر ارسال می‌شود. همچنین، وب‌سایت فیت‌ پرو‌ سنتر ملزم به ارائه فایل PDF برنامه‌های غذایی و تمرینی خریداری شده توسط کاربر در اسرع وقت و مطابق با زمان درج شده در صفحه محصول است.

ارتباطات الکترونیکی

پست الکترونیکی و شماره همراه ثبت شده توسط کاربر در هنگام ثبت سفارش تنها راه ارتباطی وب‌سایت فیت پرو سنتر با کاربران یا مشتریان خود است. کاربران یا مشتریان ملزم به دقت در ارائه راه‌های ارتباطی (پست الکترونیکی و شماره همراه) جهت انجام مکاتبات آتی و همچنین ارسال خدمات خریداری شده (برنامه غذایی و برنامه تمرینی) هستند. همچنین، ممکن است وب‌سایت فیت پرو سنتر برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند که پاسخگویی به آن‌ها تنها بر اساس خواسته و نظر کاربران خواهد بود و الزامی در همکاری در چنین طرح‌هایی نیست.

 

حریم خصوصی کاربران

تمامی اطلاعات اعم از IP، کوکی‌ها و اطلاعات فردی ثبت شده جهت ثبت نام، راه اندازی حساب کاربری و همچنین، اطلاعات دقیق مربوط به مشخصات هر فرد که در صفحه تسویه حساب در راستای تکمیل سفارش خدمات آنلاین (برنامه غذایی، برنامه تمرینی و کلاس آنلاین) در جهت حفظ حریم خصوصی کاربران این وب‌سایت، توسط فیت پرو سنتر محافظت و صیانت می‌شود. همچنین، هیچ‌یک از اطلاعات محرمانه کابران وب‌سایت فیت پرو سنتر در هنگام ثبت سفارش جهت انتشار در صفحات عمومی اعم از وب‌سایت و صفحات مجازی و فروش اطلاعات استفاده نخواهد شد. وب‌سایت فیت پرو ملزم به استفاده از جدیدترین راهکارهای امنیتی جهت حفظ حریم خصوصی کاربران خود است. مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و وب‌سایت فیت پرو سنتر حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاح‌دید خود محفوظ می‌دارد. تمامی کاربران ملزم به حفظ و نگه‌داری از اطلاعات حساب کاربری خود (نام کاربری و رمز عبور) هستند و تمامی مسئولیت‌ها در این راستا از وب‌سایت فیت پرو سلب می گردد. همچنین، توصیه می‌گردد در صورت واگذاری شماره همراه خود به غیر، در اسرع وقت اقدام به تغییر شماره همراه در حساب کاربری خود در وب‌سایت فیت پرو سنتر نمایند.

روند استرداد وجه

در وصرت عدم رضایت کاربر یا مشتری از خدمات ارائه شده توسط وبسایت فیت پرو، وجه واریزی طی ۲ روز کاری به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری پس از تماس مجموعه فیت پرو با وی، به حساب ایشان واریز خواهد شد.

مدت زمان تحویل

مدت زمان تحویل سفارشات برنامه های سلامتی و مشاوره ورزشی پس از ثبت، ۲ روز کاری خواهد بود. برنامه ها از طریق پست الکترونیکی برای کاربر یا مشتری ارسال شده و پیامک آگاه سازی نیز به ایشان ارسال خواهد شد.

نحوه فسخ خدمات

در صورتی که کابربر یا شمتری اقدام به ثبت سفارش در وب سایت فیت پرو نماید و به هر علتی از سفارش و خرید خود منصرف شود (حتی پس از واریز وجه) با تماس با بخش پشتیبانی یا از طریق ثبت تیکت در بخش کاربری میتواند سفارش خود را متوقف و مطابق با قوانین بخش “روند استرداد وجه” مبلغ واریزی را دریافت کند.

ساعت پاسخگویی

ساعت پاسخگویی مجموعه فیت پرو از ساعت ۹ الی ۱۷ روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد. اطلاعات تماس در صفحه تماس با ما قابل مشاهده است.

نحوه پرداخت وجه

نحوه پرداخت وجه تنها از طریق درگاه بانکی موجود در وبسایت فیت پرو قابل انجام است.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

درون فایل پی دی اف برنامه های ارسالی لینکی مبنی بر هدایت کاربر یا مشتری به بخش ثبت تیکت در پنل کاربری همان کاربر وجود دارد. کاربر با کلیک روی آن لینک به طور مستقیم با پشتیبانی وبسایت فیت پرو در تماس خواهد بود.

نحوه ثبت شکایات مصرف‌کنندگان

آن دسته از کاربران یا مشتریان محترمی که از خدمات وبسایت فیت پرو راضی نبوده و در صورت عدم دریافت پاسخ مناسب پس از تماس با پشتیبانی جهت رفع مشکل های احتمالی می توانند دبا مراجعه به این لینک در بخش شکایت مشتری و با کلیلک روی گزینه “ثبت شکایت” شکایات خود را در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به ثبت رسانند.

شرایط استفاده از مطالب منتشر شده در وب‌سایت فیت پرو 

تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب در دسترس همچون، نوشته‌ها، عکس‌ها، ویدئوها، لوگو، آرم، آیکن، دکمه، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها، CSSها و به طور کلی تمامی محتوای تولید شده متعلق به وب‌سایت فیت پرو سنتر است و هرگونه کپی برداری از موارد یاد شده، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‌دارد. همچنین، کاربران مجاز به به بهره‌برداری از پلتفرم‌های مورد استفاده در وب‌سایت فیت پرو از طریق داده کاوی، روبات یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به جدیت برای وب‌سایت فیت پرو محفوظ است.