icons8-iran-96
FA
icons8-great-britain-96
EN

تمرین و تغذیه

کربوهیدرات (فیت پرو)

کربوهیدرات (بخش اول)

کربوهیدرات مصرفی برای بسیاری از افراد سوالات زیادی را با خود به همراه دارد. در این ویدئو به طور کامل به بررسی انواع کربوهیدرات‌ها پرداخته شده است.

مشاهده ویدئو
پروتئین روزانه فیت پرو

چقدر پروتئین در روز مصرف کنیم؟

میزان مصرف پروتئین نباید مقادیر بالایی در روز باشد. مقادیری در حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ گرم پروتئین در روز در برخی افراد مصرف می‌شود که می‌تواند صدماتی جبران ناپذیر در پی داشته باشد.

مشاهده ویدئو
افت قند خون در ورزش

افت قند خون

راهکارهای جلوگیری از افت قند خون چیست؟ حال اگر دچار افت قند هنگام ورزش شدیم چه باید کنیم؟ در این ویدئو به طور کامل درباره افت قند خون هنگام فعالیت ورزشی صحبت خواهیم کرد.

مشاهده ویدئو
لواشک رژیمی

کاهش وزن و مصرف لواشک

یکی از سوال‌های پرتکرار، مصرف یا عدم مصرف انواع لواشک‌ها است. در این ویدئو به این سوال هوس انگیز پاسخ خواهیم داد که آیا لواشک‌ها در برنامه غذایی کاهش وزن مجاز هستند یا خیر.

مشاهده ویدئو

رژیم غذایی کرب سایکلینگ

رژیم غذایی کرب سایکلینگ، یکی از رژیم‌های مورد استفاده در میان ورزشکاران آماتور و حرفه‌ای است. در این ویدئو از پایه‌ترین مفاهیم این رژیم غذایی

مشاهده ویدئو

آموزش اجرای حرکات تمرینی

حرکت شکم (Russian Twist)

حرکت شکم Russian Twist

حرکت شکم راشِن توییست (Russian Twist) از آن دسته حرکاتی است که اجرای آن در ابتدا کمی دشوار به نظر می‌رسد. اما با کمی تمرین

مشاهده ویدئو
اسکات (Squat)

اسکات (Squat)

ویدئو آموزش اجرای حرکت اسکات-اسکات (Squat) را می‌توان پایه تمامی تمرینات عضلات پائین تنه نامید، چرا که در اجرای اسکات تمامی عضلات این بخش تحت فشار قرار می‌گیرند.

مشاهده ویدئو
شنا (Push up)

شنا (Push-up)

ویدئوی آموزش اجرای شنا (Push-up). در این ویدئو به طور کامل نحوه اجرای صحیح و غلط شنا (پوش آپ) را بررسی می کنیم.

مشاهده ویدئو
برپی (burpee)

برپی (Burpee)

در این ویدئو اچرای حرکت برپی (burpee) به صورت درست و غلط را بررسی می کنیم. برپی یکی از حرکات ورزشی است که بسیاری از ورزشکاران رشته های ورزشی مختلف از مزایای آن بهره میبرند.

مشاهده ویدئو