به همراه مربیان فیت پرو در محیط باشگاه یا منزل به سمت اهداف خود گام بردارید

باشگاه

منظور از خدمات حضوری چیست؟

مربیان مجموعه فیت پرو علاوه بر ارائه خدمات آنلاین، در برخی از باشگاه‌های سطح تهران کلاس‌های تمرینی کراس‌فیت، بدن‌سازی، پیلاتس و فانکشنال ترینینگ نیز برگزار می‌کنند. از مزیت‌های حضور در باشگاه به همراه مربی می‌توان به اصلاح اجرای حرکات تمرینی و در نتیجه کاهش محسوس آسیب‌های ورزشی اشاره کرد.

مربیان فیت پرو در کدام باشگا‌ه‌ها فعالیت می‌کنند؟

جهت کسب اطلاع از باشگاه‌هایی که مجموعه فیت پرو اقدام به برگزاری جلسات تمرینی می‌کند با ما تماس بگیرید. اما لازم به ذکر است که تمامی کلاس‌ها در باشگاه‌های شهر تهران و در محدوده شمال، شمال غرب شهر برگزار می‌شوند.

هزینه ثبت نام به چه صورت است؟

پس از تماس با شماره ذکر شده، تمامی هزینه‌های، شرایط ثبت نام، ساعات و تعداد جلسات در هفته و ماه به طور کامل شرح داده خواهد شد.

منزل

جلسات تمرینی در منزل چگونه انجام می‌شود؟

مربیان مجموعه فیت پرو در منزل شما، اقدام به برگزاری جلسات تمرینی کراس‌فیت، بدن‌سازی، پیلاتس و فانکشنال ترینینگ می‌کنند. در واقع جلسات تمرینی در منزل برای آن دسته از افرادی که به دلیل مشغله کاری زمان کافی جهت حضور در باشگاه ورزشی را ندارد، بسیار مفید خواهد بود.

می‌توانیم با دوستان و اعضای خانواده تمرین کنیم؟

بله! اتفاقا یکی از بخش‌های جذاب و جالب جلسات تمرینی در منزل این است که افراد می‌توانند به راحتی با اعضای خانواده، دوستان و آشنایان به اجرای فعالیت ورزشی بپردازند.

تمرین در منزل نیاز به تجهیزات ورزشی خاصی دارد؟

تا حدود زیادی خیر، نیاز به هیچ‌گونه تجهیزات ورزش نیست چرا که با استفاده از جدیدترین متدها و سیستم‌های تمرینی می‌توان عضلات بدن را به خوبی درگیر و با توجه به هدف‌گذاری کوتاه و بلند مدت، جلسات تمرینی را پیش برد. البته باید اشاره کرد که وجود تجهیزات ورزشی -حتی یک جفت دمبل- به طور محسوسی بر کیفیت جلسات تمرینی تاثیر می‌گذارد.

هزینه ثبت نام به چه صورت است؟

پس از تماس با شماره ذکر شده، تمامی هزینه‌های، شرایط ثبت نام، ساعات و تعداد جلسات در هفته و ماه به طور کامل شرح داده خواهد شد. باید اشاره کرد که محل سکونت و فاصله افراد با مربیان فیت پرو در محاسبه هزینه کلاس‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

تماس

جهت اطلاع از تمرینات حضوری روی آیکن زیر کلیک کنید

تماس

جهت اطلاع از تمرینات حضوری با شماره زیر تماس بگیرید

09373133038